O nas
       Cześć! Jesteśmy Nieskalibrowani czyli Ania i Damian. Na co dzień jesteśmy (jeszcze) studentami.
 Oboje mamy po 24 lata i łączy nas wspólny pokój w Krakowie :D Z natury oboje jesteśmy leniwi, jednak  jej jest się ciężej do tego przyznać. On za to nie widzi problemu w spaniu do południa. 

Ania - poukładana, lubi mieć wszystko zaplanowane od A - Z. Z reguły spokojna i cierpliwa, jednak gdy jest zła to lepiej trzymać się z daleka. Czasem coś ugotuje - z reguły po włosku, częściej coś upiecze. Absolwentka dziennikarstwa, jednak karierę chce związać z marketingiem i reklamą. Blondynka.

Damian - nie ma pojęcia jak to jest działać według planu. Robi wszystko na ostatnią chwilę - z reguły z powodzeniem. Niedoszły marynarz, absolwent architektury wnętrz. Student wzornictwa, jednak coraz bardziej interesuje się grafiką. Do piekarnika się nie zbliża. Prędzej coś spali niż upiecze. Interesuje się zdecydowanie zbyt wieloma rzeczami. Brunet.

Kalibracja lub inaczej wzorcowanie to czynność, która ma na celu dopasowanie konkretnej rzeczy, narzędzia do określonego wzorca - szablonu.

   "Nieskalibrowani" to blog taki jak my - nieszablonowy, niestandardowy. Ukazujący nasze różne charaktery, oddający nasze zainteresowania, które nie są ukierunkowane (skalibrowane) w żadną konkretną stronę. Lubimy próbować wszystkiego po trochę. Dlatego piszemy tu o wszystkim i o niczym. Znajdziecie tu zarówno tematykę lifestylową, sport, przepisy, coś o fotografii, designie, technologii a także testowanie wszelakich produktów, które wpadną nam w ręce. Czyli wszystko to, co lubimy i co sprawia nam największą przyjemność.


Obsługiwane przez usługę Blogger.